در حالی که هنوز بسیار زود است درباره گلکسی اس 11 صحبت کنیم، اطلاعات جالبی از این گوشی لو رفته است. اطلاعات لو رفته می‌گویند که سامسونگ ظاهر نهایی گوشی را کامل کرده  و حتی ظرفیت بیشتری برای باتری این پرچم‌دار در نظر گرفته است. در ادامه اطلاعات لو رفته مشخص شده که تغییرات زیادی هم در دوربین این گوشی ایجاد شده و شکل قرار گرفتن دوربین‌ها در پشت گوشی متفاوت است.

گلکسی اس 11 از 5G پشتیبانی می‌کند

سامسونگ تصمیم گرفت که گلکسی اس 10 را در سه مدل راهی بازار کند. سه مدلی که از شبکه 4G LTE پشتیبانی می‌کنند. با این حال این شرکت یک مدل چهارم هم برای کلگسی اس 10 در نظر گرفته بود که از شبکه 5G پشتیبانی می‌کرد. به نظر می‌رسد که این شرکت کره‌ای تصمیم گرفته در سال ۲۰۲۰ سه مدل پرچم‌دار راهی بازار کند که هر کدام آن‌ها یکسری تفاوت‌ها با یکدیگر دارند.

گلکسی اس 11

یک مدل بسیار بزرگ خواهد بود و جایگزین گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ مدل 5G می‌شود. به احتمال زیاد این گوشی به نام گلکسی اس 11 پلاس راهی بازار می‌شود. محصولی که هم یک مدل 4G خواهد داشت و هم یک مدل 5G. در حال حاضر تعداد دوربین‌‌های پشتی که روی این گوشی قرار می‌گیرند مشخص نشده است، اما شایعات به اندازه صفحه نمایش اشاره کرده‌اند. در شایعات گفته شده که صفحه نمایش گلکسی اس 11 پلاس ۶٫۹ اینچی خمیده خواهد بود. گوشی گلکسی اس 10 پلاس صفحه نمایشی در اندازه ۶٫۴ اینچ داشت و صفحه نمایش گلکسی اس ۱۰ نسل پنجم هم ۶٫۷۵ اینچ بود.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ همین اندازه‌ها را برای گوشی گلکسی اس 11 هم در نظر بگیرد. حتی به نظر می‌رسد که سامسونگ نرخ به روزرسانی صفحه نمایش این گوشی‌ها را به ۹۰ یا حتی ۱۲۰ هزتر افزایش دهد.

پرچم‌دار بعدی خانواده گلکسی اس 11 گوشی کوچک‌تری خواهد بود که به احتمال زیاد با همین نام راهی بازار می‌شود. این گوشی دقیقا جایگزین گلکسی اس 10 خواهد بود. با این حال شایعات می‌گویند که این گوشی صفحه نمایش بزرگ‌تری خواهد داشت. شایعات می‌گویند که صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی گلکسی اس 10 به صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی روی گلکسی اس 11 تبدیل می‌شود. این گوشی هم همانند گلکسی اس 11 پلاس از اینترنت 5G پشتیبانی می‌کند. از آنجایی که هنوز شبکه نسل پنجم در سرتاسر دنیا راه اندازی نشده، سامسونگ یک مدل 4G از گلکسی اس 11 هم راهی بازار می‌کند.

گوشی گلکسی اس 11

این مدل به احتمال زیاد با نام گلکسی اس 11 ای راهی بازار می‌شود. محصولی که از نظر قیمت و اندازه می‌خواهد رقیب آیفون 11 شرکت اپل باشد. شایعات می‌گویند که این گوشی صفحه نمایش ۶٫۲ یا ۶٫۴ اینچی خواهد داشت.

گلگسی اس 11 کی راهی بازار می‌شود؟

سامسونگ گوشی جدید خود را اواخر بهمن ماه معرفی می‌کند. شایعات می‌گویند که این گوشی  زودتر از نمایشگاه MWC 2020 در تاریخ ۲۹ بهمن ماه معرفی خواهد شد.

منبعPhone Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید