بر اساس اطلاعات موجود، یک پاور بانک جدید با لوگوی سامسونگ به تازگی از FCC عبور کرده و اسناد و مدارک هم به خوبی اطلاعات آن را نشان می‌دهند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد پاور بانک سامسونگ را می‌توان پشتیبانی از فناوری شارژ سریع 25 واتی دانست.

شرکت سامسونگ با معرفی گوشی گلکسی نوت 10 (Galaxy Note 10) از سریع‌ترین فناوری شارژ سریع خود هم رونمایی کرد. ما شاهد معرفی فناوری شارژ سریع 25 و 45 واتی سامسونگ بودیم و هم اکنون به نظر می‌رسد پاور بانک 10 هزار میلی‌آمپر ساعتی آن هم مجهز به فناوری 25 واتی خواهد بود. تصویر آپلود شده در وبسایت FCC به خوبی دو درگاه USB-C را نشان می‌دهد؛ یکی از درگاه‌ها برای شارژ شدن پاور بانک بوده و دیگری هم به عنوان خروجی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پاور بانک سامسونگ-1

بد نیست بدانید تصویر منتشرشده یک پد شارژ وایرلس را هم نشان می‌دهد، اما شک داریم سرعت آن از 15 وات بالاتر باشد. هنوز اطلاعات دقیقی از زمان عرضه پاور بانک سامسونگ در دسترس نیست، اما احتمالا در ماه فوریه و به همراه گوشی‌های سری گلکسی اس 11 (Galaxy S11) معرفی خواهد شد. همچنین برخی شایعات هم از احتمال رونمایی آن در طول همایش CES 2020 خبر داده‌اند.

منبعGsmarena
کارشناس نرم‌افزار و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، گیم و سئو با بیش از ۵ سال سابقه کار در زمینه تولید محتوای سئو محور و مسلط به زبان انگلیسی؛ تولید محتوا بخشی از زندگی من است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید