در این موضوع شکی نیست که سامسونگ در حال ساخت گوشی گلکسی اس 11 است. همین چند روز پیش هم کلی اطلاعات از این گوشی به بیرون درز کرد. امروز اطلاعات جدیدی از این گوشی منتشر شده است. شرکت سامسونگ به تازگی علامت تجاری جدیدی به نام سامولد ثبت کرده است. این شرکت کره‌ای نام تجاری سامولد را در دسته صفحه نمایش قرار داده است. در واقع این علامت تجاری جدید به نام صفحه نمایش جدید این شرکت برای گلکسی اس 11 اشاره می‌کند.


سامسونگ گوشی گلکسی اس 10 را با صفحه نمایش داینامیک امولد راهی بازار کرد. صفحه نمایشی اولد که به استاندارد +HDR10 مجهز شده بود و تراکم پیکسلی ۵۲۶ در هر اینچ را پیش روی کاربر قرار می‌داد. این نام تجاری جدید نام سامسونگ و اولد را به همراه خود دارد، با این حال نباید آن را با سوپر امولد اشتباه کرد. سوپر اومولد هم نام گروه دیگری از صفحه‌های نمایش سامسونگ است.

سامولد


شایعات می‌گویند که سامسونگ قصد دارد روی گلکسی اس 11 از صفحه نمایشی با نرخ به‌روزرسانی بالاتر استفاده کند. پس احتمال دارد که سامولد ۹۰ هرتز یا حتی ۱۲۰ هرتز باشد. بخشی دیگر از شایعات به رنگ‌های گلکسی اس 11 هم اشاره می‌کنند. در این شایعات گفته شده که مدل‌های اصلی این گوشی در رنگ‌های مشکی، خاکستری و آبی راهی بازار می‌شوند و گلکسی اس 11 ای در رنگ‌های آبی، خاکستری و صورتی عرضه می‌شود.

منبعGSM Arena
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید