بازی Civilization VI برای کنسول ها می‌آید. این بازی تا چند ماه دیگر برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود. همچنین اگر بازی را به‌صورت دیجیتالی هم خریداری کنید می‌توانید نسخه الحاقی این بازی که Rise & Fall و Gathering Storm نام دارد را هم در اختیار داشته باشید.

بازی Civilization VI برای کنسول‌ها همان تجربه نسخه کامپیوترهای شخصی را به همراه خواهد داشت. مجموعه بازی‌های Civilization توسط «سید میر» (Sid Meire) ساخته شده و در مدت زمان کمی به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک استراتژی تاریخ تبدیل شد. در بازی Civilization VI با روش جدیدی برای تعامل با دنیا مواجه می‌شوید. می‌توانید تکنولوژی‌های مختلف را توسعه دهید و تحقیقات مختلف انجام دهید.

بازی Civilization VI برای کنسول

کنترلر Civilization VI برای کنسول ها بسیار تغییر کرده و به شکلی طراحی شده که بازیکنان به‌راحتی بتوانند با کنترلر پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی را تجربه کنند. نسخه کنسولی این بازی بخش آنلاین چهارنفره هم دارد. بازیکنان می‌توانند با هم یا در برابر هم این بازی را تجربه کنند. می‌توانید با دوستانتان یک اتحاد ایجاد کنید؛ اما توجه داشته باشید که هر اتحادی احتمال دارد که در هر لحظه از بین ببرد.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید