امروز تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts مشخص شد. شرکت CI Games تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts را ۲۲ نوامبر یا یکم آذر اعلام کرده است. این بازی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. با مشخص شدن تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts تریلر جدیدی هم از این بازی منتشر شد.

تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts ماموریت‌‌های مختلفی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. یک ماموریت اصلی در هر مرحله وجود دارد و چند ماموریت فرعی. با انجام ماموریت اصلی می‌توانید مرحله را به‌پایان برسانید، اما با انجام دادن ماموریت‌های فرعی پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. راه‌های مختلفی هم برای کامل کردن ماموریت‌ها در نظر گرفته شده است. بازیکنان در این بازی در نقش فردی قرار می‌گیرند که در قبال گرفتن پول باید هدف‌های مشخصی را نابود کند. هر مرحله به شکلی طراحی شده که بتوان آن را به شکل‌های مختلف به‌پایان رساند. به همین دلیل ارزش تکرار مرحله‌ها بالا رفته است. سلاح‌های پیشرفته‌ای که در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند که باعث می‌شوند بتوان هدف‌ها را از فاصله‌های بسیار دور از بین برد. همین موضوع هم باعث شده که بازیکنان حق انتخاب زیادی برای کشتن اهداف داشته باشند. رابط کاربری بازی از نو طراحی شده و یک سیستم تاکتیکی جدید برای بازی در نظر گرفته شده است. در این سیستم جدید می‌توانید افرادی که قصد کشتن آن‌‌ها را دارید، علامت‌ بگذارید. کلی گجت جدید هم برای بازی طراحی شده است. پهپاد‌های مختلف، سلاح‌های کنترل از راه دور، بمب چسبی و گاز سمی از جمله این گجت‌ها هستند. اگر بتوانید دشمنان را در سکوت کامل از بین ببرید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. در این بازی ماموریت‌هایی را در سیبری هم انجام می‌دهید. محیط‌های برفی این مرحله گیم‌پلی جدیدی در بازی خلق کرده است.

در ادامه می‌توانید تریلری که مربوط به تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts می‌شود را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید