سونی برنامه خود را برای نمایشگاه توکیو گیم شو اعلام کرد. با این حال مشخص شد که سونی در توکیو گیم شو کنفرانس نخواهد داشت. برنامه سونی از تاریخ ۲۱ شهریور شروع می‌شود تا ۲۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. سونی در توکیو گیم شو کنفرانس ندارد، اما قصد دارد در سالن مخصوص خود بازی‌های مختلفی را نشان دهد.

سونی در نمایشگاه E3 2019 هم کنفرانسی نداشت. اتفاقی که برای اولین‌بار در تاریخ این شرکت رخ داد. سونی از اواسط دهه ۹۰ میلادی هر سال در نمایشگاه E3 حضور داشت. سونی اعلام کرد که قصد دارد روشی جدید برای تعامل را مخاطب‌های خود داشته باشد و به همین دلیل در نمایشگاه E3 حضور نداشت. سونی در ادامه تصمیم گرفت که مراسم سالانه PlayStation Experience را هم امسال برگزار نکند. پس سونی در توکیو گیم شو آخرین رویداد این شرکت در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

سونی چند وقت پیش اولین اطلاعات از کنسول پلی استیشن 5 را منتشر کرد. به همین دلیل احتمال می‌رود که این شرکت قصد داشته باشد با برگزاری یک رویداد مخصوص برای معرفی این کنسول در سال ۲۰۲۰ گیمرها را هیجان‌زده کند.

سونی در توکیو گیم

با این حال سونی در توکیو گیم شو قصد دارد بازی‌هایی مانند Final Fantasy VII Remake ،Nioh 2 و Call of Duty Modern Warfare را نشان دهد. در کنار این بازی‌ها، قرار است یکسری بازی جدید برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR هم نشان داده شود. از جمله این بازی‌ها می‌توان به !Space Channel 5 VR Kinda Funky News Flash و Iron Man اشاره کرد. همچنین سونی در این رویداد میزبان یکسری تیم‌های حرفه‌ای Call of Duty برای بازی Modern Warfare خواهد بود.

سونی قصد دارد در زمان‌های مختلف بازی‌هایی مانند Final Fantasy VII Remake و Nioh 2 را به صورت زنده استریم کند. این احتمال هم وجود دارد که قسمت جدید مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل در همین مراسم‌های زنده معرفی شود. به احتمال زیاد گیم‌پلی جدیدی هم از بازی دث استرندینگ در توکیو گیم شو نشان داده خواهد شد.

منبعGamespot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید