به نظر می‌رسد که شرکت اسکوئر انیکس به دنبال ساخت یک کینگدام هارتز جدید است. بر اساس اطلاعات منتشرشده، شرکت اسکوئر انیکس به دنبال چند نفر در سمت‌های مختلف برای ساخت کینگدام هارتز جدید است.

با توجه به لیست شغلی جدیدی که این شرکت منتشر شده، برای ساخت کینگدام هارتز جدید به یک نفر طراح رابط کاربری، یک نفر طراح افکت و یک آرتیست تکنیکی نیاز است؛ همچنین مشخص شده که این افراد روی یک نسخه HD از مجموعه کینگدام هارتز کار خواهند کرد.

شرکت اسکوئر انیکس بازی کینگدام هارتز 3 را در اوایل بهمن‌ماه سال گذشته برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان راهی بازار کرده بود. تا چند ماه دیگر هم قرار است بسته الحاقی بازی به نام Re:Mind راهی بازار شود. تا این لحظه هیچ خبری درباره ادامه این مجموعه بازی‌ها و ساخت کینگدام هارتز جدید منتشر نشده است. حتی نمی‌دانیم پروژه HD اسکوئر انیکس مربوط به کدام نسخه از این مجموعه بازی‌ها می‌شود.

فعلا باید منتظر انتشار خبرهای بیشتر درباره این بازی باشیم.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید