بازی استار سیتیزن که چند سالی می‌شود برای کامپیوترهای شخصی در حال ساخت است، به رکورد جدیدی رسید. این بازی که با کمک‌های مردمی ساخته می‌شود به رکورد ۲۵۰ میلیون دلار جذب سرمایه دست پیدا کرد. روند حذب کمک‌های مردمی بازی از سال ۲۰۱۲ شروع شد و تا این لحظه توانسته ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه‌ جذب کند.

براساس اطلاعات منتشر شده تنها در ماه نوامبر گذشته این بازی ۹ میلیون دلار سرمایه جدید کسب کرد. میزان طرفداران این بازی آن‌قدر زیاد است که در اواخر همین ماه قرار است رویداد CitizenCon برگزار شود. گفته شده خبرهای بزرگی از این بازی در این رویداد منتشر خواهد شد. کاربران انتظار دارند که سیاره‌های جدید، میکروتک‌ها و حالت چندنفره ۲۰ به ۲۰ برای بخش اول-شخص اکشن بازی معرفی شود.

استار سیتیزن

اگر جزو سرمایه‌گذاران بازی باشید، می‌توانید با پرداخت پول کشتی‌های فضایی مختلف بخرید و حتی کشتی‌های فضایی خود را ارتقا دهید. بازی دارای حالت‌های مختلفی برای بازی کردن است. این بازی از بخش تکنفره و داستانی برخوردار است و همچنین بخش چندنفره آن به صورت اشتراکی با دیگر بازیکنان دنبال می‌شود. این بازی دارای بخش PVP است.

بازی استار سیتیزن یکی از موفق‌ترین بازی‌هایی است که با سرمایه مردمی ساخته شده است. برای ساخت این بازی در ابتدا ۵۰۰ هزار دلار سرمایه نیاز بود، اکنون این بازی ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. البته با بالاتر رفتن مبلغ کمک‌های مردی، بازی هم بزرگ‌تر شد و کلی ویژگی‌ جدید برای ساخته شده است.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید