شرکت الکترونیک آرتز به همراه استودیوی بازی‌سازی Respawn تریلر زمان عرضه Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر کردند.

در تریلر زمان عرضه Star Wars Jedi: Fallen Order با بخش‌های جدیدی از بازی آشنا خواهید شد. بازی یک عنوان سوم-شخص اکشن است که کاملا بر اساس داستان پیش می‌رود. این بازی بخش چندنفره نخواهد داشت و فقط با بخش داستانی خود بازیکنان را شگفت‌زده می‌کند. در این بازی بازیکنان در نقش جدای جوانی قرار می‌گیرند که سعی دارد قدرت‌های خاص خود را پیدا کرد و به قهرمان قدرتمندی تبدیل شود.

سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بازیکنان با سرزمین‌های آشنا، سلاح‌ها و تجیزات مختلفی روبه‌ خواهند شد. همچنین شخصیت‌ها و مکان‌های جدیدی هم مخصوص این بازی طراحی شده‌اند.

بازی دارای صحنه‌های سینمای و مبارزه‌های نفس‌گیر خواهد بود. روند گیم‌پلی بازی بر این اساس ساخته شده که بازیکنان باید در اجرای فنون مختلف مهارت کافی را به‌دست بیاورند. قهرمان‌ بازی در سرزمین‌های مختلفی از جمله جنگی و برفی دست به ماجراجویی می‌زند. بازیکنان آزادی عمل زیادی خواهند داشت و تصمیم می‌گیرند که به چه جایی بروند و چه کاری را انجام دهند.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه Star Wars Jedi: Fallen Order را مشاهده کنید. این بازی در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید