امروز آخرین تریلر «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» منتشر شد. همچنین به مناسبت انتشار آخرین تریلر خیزش اسکای‌واکر پیش فروش بلیت‌های این فیلم هم شروع شده است. در آخرین تریلر خیزش اسکای‌واکر با صحنه‌‌های جدیدی از این فیلم مواجه خواهید شد. این فیلم قصد دارد حماسه اسکای‌واکر را که از سال ۱۹۷۷ شروع شده به پایان برساند. همچنین با انتشار آخرین تریلر خیزش اسکای‌واکر مشخص شد که این فیلم طولانی‌ترین قسمت در بین تمام فیلم‌های جنگ ستارگان خواهد بود. بر اساس اطلاعات منتشرشده، فیلم جدید جنگ ستارگان ۱۵۵ دقیقه خواهد بود. بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که قسمت اول این مجموعه فیلم‌ها که در سال ۱۹۷۷ اکران شده بود، ۱۲۱ و فیلم آخرین جدای هم نزدیک به ۱۵۲ دقیقه بود.

فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر یکی از طولانی‌ترین فیلم‌های بلاک‌باستر سینما خواهد بود، اما با این حال به پای فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» نمی‌رسد. فیلم آخر بازی ۱۸۱ دقیقه طول می‌کشید. در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم را مشاهده کنید:

با انتشار آخرین تریلر خیزش اسکای‌واکر با چیزهای جدیدی هم آشنا شدیم. مثلا مشخص شد که «دامینیک مانهن» بازیگر سریال «لاست» و مجموعه فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» هم در این فیلم بازی می‌کند. البته هنوز مشخص نشده که او نقش چه شخصیتی را بازی می‌کند. با این حال در تریلر به نظر می‌رسید که او یکی از خلبان‌های نیروهای مقاومت است. در ادامه این تریلر با شخصیت‌های دوست‌داشتنی دیگری هم آشنا شدیم. مثلا شخصیت C-3P0 هم به نمایش درآمد که قطعا برای علاقه‌مندان به این مجموعه بسیار جذاب است.

همان‌طور که گفتیم پیش‌فروش بلیت‌های سینمای این فیلم هم شروع شده است. حالا مشخص شده که این فیلم رکورد پیش‌فروش بلیت را هم شکسته است. بر اساس اطلاعات منتشرشده فروش بلیت‌های این فیلم در یک ساعت اول از فروش بلیت‌های فیلم انتقام جویان: پایان بازی بیشتر شده است. درواقع فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر ۴۵ درصد بیشتر بلیت فروخته است.

در ادامه می‌توانید پوستر جدید فیلم «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» را هم مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این فیلم در تاریخ ۲۹ آذرماه سال ۹۸ راهی سینما خواهد شد. خیزش اسکای‌واکر در حالی داستان کنونی ۹ فیلم جنگ ستارگان را به پایان می‌رساند که شرکت دیزنی اعلام کرده قصد دارد یک سه‌گانه جدید از دنیای جنگ ستارگان تولید کند. سه‌گانه‌ای که توسط سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» ساخته خواهد شد.

آخرین تریلر خیزش اسکای‌واکر

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید