بازی «استارشیپ تروپرز: تران کامند» (Starship Troopers: Terran Command) برای کامپیوترهای شخصی معرفی شد. بازی استارشیب تروپرز از روی مجموعه فیلم‌هایی با همین نام ساخته می‌شود. این بازی در سبک استراتژی خواهد بود و سال آینده برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده دو استودیوی Slitherine Games و The Aristocrats روی این بازی کار می‌کنند. از جمله بازی‌هایی این دو استودیوی قبلا ساخته بودند می‌توان به Order of Battle: World War II اشاره کنیم.

استارشیپ تروپرز

از ویژگی‌های این بازی می‌توانیم به بخش داستانی اشاره کنیم که سناریوی آن به صورت خودکار به وجود می‌آید. در واقع مراحل بازی کاملا خودکار ساخته می‌شوند و بازیکنان در آن باید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که روند تغییرات داستان با توجه به تصمیم بازیکنان خواهد بود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده است.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید