امروز مشخص شد که بازی State of Decay 2 روی استیم منتشر خواهد شد. براساس اطلاعات منتشر شده صفحه مخصوص بازی State of Decay 2 روی استیم هم ساخته شده است. در این صفحه تاریخ عرضه بازی هم دیده می‌شود. با توجه به گفته استیم بازی State of Decay 2 در تاریخ ۱۲ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ روی این فروشگاه منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی روی استیم اشتباه درج شده باشد. چرا که سازندگان بازی اعلام کرده‌اند این بازی اوایل سال ۲۰۲۰ روی استیم منتشر می‌شود.

هنوز مشخص نشده که آیا DLCهای این بازی هم روی استیم منتشر می‌شود یا خیر. حتی این احتمال وجود دارد که نسخه کامل بازی روی این فروشگاه قرار نگیرد. با توجه به سابقه مایکروسافت به نظر می‌رسد که نسخه استیم بازی State of Decay 2 را می‌شود با نسخه ویندوز ۱۰ و ایکس باکس وان هم بازی کرد.

بازی State of Decay 2

این بازی در بهار سال ۲۰۱۹ برای ایکس باکس وان منتشر شده بود و توانست به فروش خوبی هم دست پیدا کند. هنوز اطلاعات بیشتری درباره نسخه استیم این بازی منتشر نشده است. باید منتظر اطلاعات بیشتر از این بازی بمانیم.

بازی State of Decay 2 در سبک پساآخرالزمانی ساخته شده و بازیکنان در نقش افرادی قرار می‌گیرند که باید از دست زامبی‌ها نجات پیدا کنند. بازیکنان با همکاری هم می‌توانند یک پایگاه جدید درست کنند و به مبارزه با زامبی‌ها بپردازند.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید