استودیوی بازی‌سازی سوپر سل که به واسطه ساخت بازی‌هایی مانند Clash of Clans و Clash Royale معروف است، بازی جدیدی معرفی کرد. بازی «راش وارز» (Rush Wars) جدیدترین ساخته این استودیوی بازی‌سازی به حساب می‌آید که در حال حاضر مراحل آزمایشی را پشت سر می‌گذارد. بازی رازش وارز برای گوشی‌های اندرویدی و iOS منتشر خواهد شد و در حال حاضر در کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزیلند در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.

راش وارز

بازی راش وارز ششمین ساخته استودیوی سوپر سل به‌حساب می‌آید. این استودیو قبلا بازی‌هایی مانند Hay Day، Clash of Clans، Boom Beach، Clash Royale و Brawl Stars را ساخته بود. در میان این بازی‌ها چهار بازی توانسته‌اند یک میلیارد دلار فروش داشته باشند. این بازی‌ها تا بهار سال ۲۰۱۹ هم ۲۷۵ میلیون دلار درآمد داشته‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر بازی رازش وارز را مشاهده کنید. هنوز مشخص نیست که این بازی کی در اختیار تمام بازیکنان قرار می‌گیرد. البته به نظر می‌رسد که نباید مدت زمان زیادی منتظر بمانید.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید