با توجه به آماری که نینتندو منتشر کرده، فروش سوییچ در ژاپن به ۱۰ میلیون دستگاه رسیده است. نینتندو اعلام کرد که فروش سوییچ و سوییچ لایت در تاریخ سوم نوامبر یا ۱۲ آبان‌ماه به این رکورد در کشور ژاپن رسیده است.

شرکت نینتندو کنسول سوییچ را در تاریخ ۱۳ اسفندماه سال ۹۵ در کشور ژاپن راهی بازار کرد و مدل لایت هم در تاریخ ۲۹ شهریورماه سال ۹۸ راهی بازار شده بود. نینتندو همین چند وقت پیش اعلام کرد که فروش کل این کنسول در سرتاسر دنیا از ۴۱٫۶۷ میلیون دستگاه گذشته است. با توجه به مدت‌زمان کمی که این کنسول بازی راهی بازار شده‌، استقبال خوبی از آن انجام شده است. نینتندو لیست بازی‌های پرفروش این کنسول را هم اعلام کرده بود. در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های این کنسول می‌توان به Mario Kart 8 Deluxe با فروش ۱۹٫۰۱ میلیون نسخه و Super Smash Bros. Ultimate با فروش ۱۵٫۳۸ میلیون نسخه اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید