فروش جهانی سوییچ به رکورد بسیار جالبی رسید. بر اساس اطلاعاتی که شرکت نینتندو در گزارش مالی خود منتشر کرده، فروش جهانی سوییچ به ۴۱٫۶۷ میلیون دستگاه در سرتاسر دنیا رسیده است. گزارش مالی نینتندو مربوط به فروش این شرکت تا تاریخ ۳۰ سپتامبر امسال بوده است.

در سه‌ماهه منتهی به سپتامبر سال ۲۰۱۹ نینتندو ۴٫۸ میلیون دستگاه سوییچ فروخته است. فروش جهانی سوییج شامل فروش مدل لایت هم می‌شود. کنسول نینتندو سوییچ لایت فقط در مدت زمان ۱۱ روز به فروش ۱٫۹۵ میلیون دستگاه رسید. شرکت نینتندو پیش‌بینی کرده بود که بتواند در سال مالی ۲۰۱۹ خود ۱۸ میلیون نینتندو سوییچ بفروشد. سال مالی این شرکت تا ماه مارس سال ۲۰۲۰ ادامه دارد.

مطالب پیشنهادی

نینتندو پس از اعلام فروش جهانی سوییچ ، آماری هم از فروش بازی‌های این کنسول منتشر کرده است. در ادامه لیست ۱۰ بازی پرفروش نینتندو سوییچ را مشاهده خواهید کرد.

Mario Kart 8 Deluxe ۱۹٫۰۱ میلیون نسخه  
Super Smash Bros. Ultimate ۱۵٫۷۱ میلیون نسخه
Super Mario Odyssey ۱۵٫۳۸ میلیون نسخه
The Legend of Zelda: Breath of the Wild ۱۴٫۵۴ میلیون نسخه
Pokemon: Let’s Go, Pikachu! / Pokemon: Let’s Go, Eevee! ۱۱٫۲۸ میلیون نسخه
Splatoon 2 ۷٫۵۹ میلیون نسخه
Super Mario Party ۷٫۵۹ میلیون نسخه
New Super Mario Bros. U Deluxe ۴٫۵۹ میلیون نسخه
Super Mario Maker 2 ۳٫۹۳ میلیون نسخه
The Legend of Zelda: Link’s Awakening ۳٫۱۳ میلیون نسخه

شرکت نینتندو در ادامه هم به این موضوع اشاره کرده که بازی Fire Emblem: Three Houses هم تا این لحظه ۲٫۲۹ میلیون نسخه در سرتاسر دنیا فروش داشته است. تا این لحظه هم بیش از ۲۴۶٫۰۱ میلیون بازی در سرتاسر دنیا برای سوییچ فروش رفته است.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید