شرکت Microids به همراه استودیوی بازی‌سازی Benoit Sokal بازی Syberia The World Before را معرفی کردند. این بازی قسمت جدید مجموعه Syberia به حساب می‌آید. به‌زودی تاریخ عرضه و پلتفرم‌های این بازی مشخص می‌شود.

پس از دو سال که عرضه آخرین قسمت مجموعه بازی‌های سایبریا می‌گذرد، سازندگان بازی، قسمت جدید این مجموعه را معرفی کردند. قسمت بعدی قرار است ماجراجویی جدیدی شخصیت «کیت واکر» را روایت کند. بازی در حال توسعه است و قصد دارد اتفاقات تازه‌ای را روایت کند. در این داستان جدید، بازیکنان بیشتر از قبل با شخصیت کیت آشنا می‌شوند. بازی Syberia The World Before سعی دارد فضایی مانند قسمت اول این مجموعه بازی‌ها را پیش روی کاربران قرار دهد. گفته شده بازیکنان در این بازی شخصیت‌های عجیبی مشاهده می‌کنند و با معماهای مختلفی سروکار خواهند داشت.

بازی Syberia The World Before

در بازی Syberia The World Before کیت واکر وارد یک تحقیقات جدید می‌شود و باید پرده از رازی جدید بردارد. روند ساخت بازی از ۱۸ ماه پیش شروع شده و هدف اصلی این است که بازیکنان با فضایی مانند قسمت اول روبه‌رو شوند. بازی سرشار از احساسات و خاطره است. در این بازی ماجراجویی، به سرزمین‌های مختلف می‌روید و برخی سرزمین‌های بازی هم برفی هستند و از این نظر، بازیکنان منظره‌های زیبایی مشاهده می‌کنند.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید