در به‌روزرسانی جدید پیام‌رسان تلگرام امکانات جدیدی در اختیار کاربران قرار گرفت. یکی از این امکانات، امکان ارسال پیام بی صدا در تلگرام است. به‌روزرسانی جدید این پیام‌رسان، نسخه iOS را به ۵.۱۰ ارتقا می‌دهد. ویژگی ارسال پیام بی صدا کاربردهای زیادی دارد. در زمان ارسال این پیام هیچ گونه صدا و اعلانی برای طرف مقابل ارسال نمی‌شود. در زمان ارسال پیام بی صدا مشخص می‌کنید که پیام شما بدون صدا ارسال شود. پیام بی صدا در تلگرام کاربردهای زیادی دارد. اگر فکر می‌کنید که طرف مقابل شما خواب است یا در جلسه قرار دارد، می‌توانید از این مدل پیام استفاده کنید.

ارسال پیام بی صدا در تلگرام

یکی دیگر از ویژگی‌های به‌روزسانی جدید تلگرام امکان انتخاب تصویر بندانگشتی برای ویدیوها است. تا قبل از این نمی‌توانستید تصویر بندانگشتی برای ویدیوهایی که ارسال می‌کنید، انتخاب کنید. الان کاربران می‌توانند قسمتی از ویدیو را که دوست دارند به‌عنوان تصویر بندانگشتی انتخاب کنند. از دیگر امکانات به‌روزرسانی جدید تلگرام می‌توان به حالت آهسته اشاره کرد. این ویژگی بیشتر به درد گروه‌ها می‌خورد. ادمین گروه می‌تواند مشخص کند که افراد در چه فاصله زمانی‌ از پیام قبلی خود یک پیام جدید ارسال کنند. با این روش افراد نمی‌توانند کلی پیام را پشت سر هم ارسال کنند. امکان شخصی‌سازی نام ادمین گروه هم به وجود آمده است.

در به‌روزرسان جدید تلگرام در کنار اضافه شدن پیام بی صدا در تلگرام امکان ارسال انیموجی هم فراهم شده است. برخی از ایموجی‌های استاندارد هم‌اکنون با انیمیشنی خاص ارسال می‌شوند. مثلا اگر ایموجی قلب بفرستید، گوشی گیرنده پیام می‌لرزد.

این به‌روزرسانی یک ویژگی جدید هم برای گوشی‌های اندرویدی دارد. اکنون کاربران با یک منوی «ضمیمه» جدیدی مواجه می‌شوند و راحت‌تر می‌توانند تصاویر و ویدیو ارسال کنند. به‌روزرسانی جدید تلگرام برای اندروید، iOS، ویندوز و مک منتشر شده است. با به‌روزرسانی کردن پیام‌رسان خود می‌توانید از این امکانات جدید استفاده کنید.

منبعTelegram
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید