«آرنولد شوارتزنگر» بازیگر افسانه‌ای فیلم‌های اکشن هالییود را باردیگر در فیلم «نابودگر: سرنوشت تاریک» مشاهده خواهیم کرد. در تریلر جدید نابودگر سرنوشت تاریک قهرمان‌های گذشته سری نابودگر مانند «لیندا همیتلون» را هم مشاهده خواهید کرد. این فیلم که قرار است در پاییز امسال اکران شود، خیلی‌ها را هیجان‌زده کرده است.

 فیلم سرنوشت تاریک را «تیم میلر» کارگردان فیلم «دد پول» کارگردانی می‌کند و «جیمز کامرون» در نقش تهیه‌کننده در این فیلم حضور دارد. فیلم‌نامه هم توسط «دیوید اس. گویر» نوشته شده است. او فیلم‌نامه فیلم‌هایی مانند «گودزیلا»، «شوالیه تاریکی»، «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد»، «بتمن آغاز می‌کند»، «تیغه» و «متولد نشده» را نوشته بود.

تریلر جدید نابودگر سرنوشت تاریک

داستان فیلم سرنوشت تاریک دقیقا ۲۷ سال پس از فیلم «نابودگر ۲: روز داوری» رخ می‌دهد و فیلم دنباله‌ مستقیم نابودگر 2 به حساب می‌آید. دشمن اصلی که قهرمان با آن مبارزه می‌کنند یک نابودگر مایع بسیار پیشرفته و شخصی‌سازی شده است که نقش آن را «گابریل لونا» بازی می‌کند. او وظیفه دارد که «دنی راموس» و یک انسان هیبریدی دیگر را بکشد. نقش این دو شخصیت را «ناتالیا ریز» و «مک‌کنزی دیویس» بازی می‌کنند. «لیندا همیلتون» هم نقش سارا کانر را در این فیلم بازی می‌کند. فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک در تاریخ ۱۰ آبان ماه اکران خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید نابودگر سرنوشت تاریک را ببینید:


علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید