نتفیلیکس تریلر مرد ایرلندی را منتشر کرد. فیلم مرد ایرلندی جدیدترین «مارتین اسکورسیزی» به‌حساب می‌آید. در این فیلم «رابرت دنیرو»، «جو پشی» و «ال پاچینو» بازی می‌کنند. لازم به ذکر است که اسکورسیزی، دنیرو و پشی قبلا در فیلم «رفقای خوب» با هم کار کرده‌اند.

در تریلر مرد ایرلندی با فضای داستان بیشتر آشنا خواهید شد. این فیلم داستان مردی به نام «فرانک شیران» (Frank Sheeran) یا «مرد ایرلندی» را روایت می‌کند. شیران به‌عنوان یک قاتل مافیایی شناخته می‌شود که در پرونده ناپدید شدن «جیمی هوفا»، «رهبر اتحادیه کارگران آمریکا» در سال ۱۹۷۵ نقش داشته است. لازم به ذکر است که نقش جیمی هوفا را در این فیلم ال پاچینو بازی می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده هزینه ساخت این فیلم نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار بوده است. فیلمی که قصد دارد به یکی از اتفاقات مرموز چند دهه گذشته بپردازد. فیلم مرد ایرلندی مدتی دیگر راهی سینما میشود و کمی بعد از اکران راهی نتفیلیکس خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر مرد ایرلندنی را مشاهده کنید:


منبعEngadget
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید