ضربان قلب در The Last of Us 2 به بخشی از گیم‌پلی و مکانیک جدیدی تبدیل شده که برای این بازی ساخته شده است. «الی» و سایر شخصیت‌های بازی دارای ضربان قلب خواهند بود. ضربان قلب در The Last of Us 2 نه‌تنها روی شخصیت الی بلکه روی دشمنان و حتی زامبی‌ها هم تاثیرگذار است. این سیستم تاثیر زیادی روی رفتار احساسی و فیزیکی شخصیت‌های بازی می‌گذارد.

«آنتونی نیومن» هم‌کارگردان بازی در گفت‌وگو با سایت Polygon به این موضوع اشاره کرد که:

یکی از صداهایی که ما در بازی به آن توجه کردیم صدای ضربان قلب است. نمی‌دانم متوجه این موضوع شدید یا نه، اما زمانی که الی شروع به دویدن می‌کند و می‌ایستد، سعی می‌کند که نفسی تازه کند و به همین دلیل نفس عمیق می‌کشد. اتفاقی که در پشت‌صحنه رخ می‌دهد این است که ضربان قلب الی بالا و پایین می‌رود.

بر اساس گفته‌های هم‌کارگردان این بازی، قهرمان بازی The Last of Us 2 صداهای مختلفی در زمان نفس کشیدن تولید می‌کند. این صداها نه‌تنها باعث می‌شوند که بتوانید با الی بیشتر ارتباط برقرار کنید، بلکه می‌توانید متوجه شوید که دشمنان در جه وضعیتی قرار دارند.

نیومن در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:

زمانی که می‌دوید ضربان قلب بالا می‌رود. زمانی که مارد مبارزه تن‌به‌تن می‌شوید، ضربان قلب بالا می‌رود. زمانی که آسیب می‌بینید، ضربان قلب بالا می‌رود. ضربان قلب حتی در زمانی که دشمنان نزدیک شما هستند هم بالا می‌رود. این ویژگی هیجان زیادی به بازی بخشیده است و باعث شده موش و گربه بازی کردن با «کلیکرها» هیجان‌انگیزتر شود. در این حالت شما هم متوجه صدای نفس کشیدن آن‌ها می‌شوید و می‌فهمید که آن‌ها چه حالی دارند. همه انسان‌هایی که در بازی وجود دارند هم از این سیستم جدید برخوردار هستند و ضربان قلب آن‌ها هم تغییر می‌کند.

بازی The Last of Us 2 در تاریخ دوم اسفندماه برای پلی‌استیشن ۴ راهی بازار می‌شود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید