شرکت سونی به همراه استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ تاخیر در The Last of Us 2 را تایید کردند. این در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲ اسفند امسال راهی بازار شود. حالا تاخیر در The Last of Us 2 باعث شده است که این بازی در ۹ خرداد سال آینده در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

سازندگان بازی درباره تاخیر در The Last of Us 2 به این موضوع اشاره کرده‌اند که:

ما ماه پیش بود که تاریخ انتشار بازی را اعلام کردیم و رسانه‌ها هم توانستند دو ساعت بازی را تجربه کنند. همچنین با تریلر داستانی جدیدی هم از بازی منتشر کردیم. ما بازخوردهای مثبتی دریافت کردیم و الان می‌توانیم انرژی شما را در تمام گروه سازنده بازی احساس کنیم. بااین‌حال در طول چند هفته گذشته که به مراحل پایانی ساخت بازی نزدیک شدیم به این نتیجه رسیدیم که زمان کافی برای پولیش بیشتر بازی نداریم. در آن زمان ما دو انتخاب پیش روی خودمان داشتیم. بخشی از بازی حذف کنیم یا زمان بیشتری برای بهبود بازی صرف کنیم. ما بازی را دیرتر راهی بازار می‌کنیم. تاخیر در The Last of Us 2 قطعا به معنای بهتر شدن بازی خواهد بود. ما از اینکه طرفدارانمان را ناامید کنیم ناراحت‌ هستیم و برای این اتفاق بسیار شرمنده‌ایم. امیدواریم که شما ما را درک کنید. این زمان اضافه باعث می‌شود که کیفیت بازی بسیار بالاتر برود و تجربه خوبی هم از بازی کردن به‌دست می‌آورید. قطعا سطح جزییات در این بازی شما را شگفت‌زده می‌کند.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید