همین چند روز پیش تاریخ انتشار بازی The Last of Us 2 مشخص شد. بازی‌ای که قرار است در تاریخ دوم اسفندماه برای پلی‌استیشن 4 راهی بازار شود. سازندگان بازی به مناسبت اعلام تاریخ انتشار بازی، مراسم پیش‌نمایش هم برای آن ترتیب دادند تا رسانه‌های مختلف بتوانند سه ساعت از بازی را تجربه کنند. در این میان، سونی تصمیم گرفت تصاویر جدید از گیم پلی بازی The Last of Us 2 را منتشر کند. در تصاویر جدید از گیم پلی بازی The Last of Us 2 متوجه مکان‌های مختلف بازی خواهید شد و حتی شخصیت‌‌های بازی را هم مشاهده می‌کنید. بخشی از المان‌های گیم‌پلی بازی از جمله سوارکاری و حتی از بین بردن مخفیانه دشمنان هم در این تصاویر به نمایش درآمده‌اند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید از گیم پلی بازی The Last of Us 2 را مشاهده کنید. این بازی یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های پلی‌استشین ۴ در سال ۲۰۲۰ یا حتی بزرگ‌ترین بازی این کنسول در طول سال‌های گذشته است.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید