استودیوی ناتی داگ بالاخره با انتشار تریلر جدید تاریخ عرضه بازی The Last of Us 2 را اعلام کرد. همچنین مشخص شد که بازی روی دو دیسک بلوری عرضه می‌شود. «نیل دراکمن» کارگردان بازی پس از اعلام تاریخ عرضه بازی The Last of Us 2 گفت:

از صبر شما بسیار سپاسگذاریم. ما بسیار مشتاق بودیم اطلاعات بیشتری از بازی جدیدمان منتشر کنیم و بالاخره با تریلر جدید تاریخ عرضه بازی The Last of Us 2 را هم اعلام کردیم. ما قصد داشتیم به روزهای پایانی ساخت بازی برسیم و مطمئن شویم که همه چیز خوب پیش می‌رود تا بتوانیم تاریخ انتشار را اعلام کنیم. امروز اطلاعات جدیدی داریم که می‌خواهیم با شما در میان بگذاریم. بازی The Last of Us 2 در تاریخ ۲ اسفند ماه راهی بازار می‌شود و بالاخره می‌توانید این بازی را تجربه کنید.

روند ساخت بازی از پنج سال پیش شروع شد. بعد از ساخت قسمت اول فشار زیادی روی ما بود. ما می‌دانستیم که چقدر قهرمان این بازی را دوست داشتید، مخصوصا الی و جوئل را. باور کنید که ما هم از طرفداران بازی هستیم. ما هم آن‌ها را دوست داریم. به همین دلیل سال‌ها ساخت بازی طول کشید. سعی کردیم بازی جدید درباره این سوال باشد که: عدالت تا کجا درباره کسانی که عشق شما کشته‌اند پیش می‌رود؟ ما یک داستان به شدت احساسی را روایت می‌کنیم که بسیار پیچیده است. این بازی یکی از عجیب‌ترین پروژه‌های ناتی داگ در طول ۳۵ سال گذشته بوده است. برای روایت چنین داستانی باید یک بازی بسیار بزرگ خلق کنید. در حالی که سعی کردیم چیز زیادی از بازی اسپویل نکنیم، می‌توانید تریلر جدید بازی را هم ببینید. همچنین با نسخه‌های مختلف بازی را هم معرفی کردیم.

بازی The Last of Us Part 2 در چند نسخه مختلف راهی بازار خواهد شد. یک نسخه استاندارد، یک نسخه اسپشیال ادیشن، یک نسخه دیجیتال دلوکس ادیشن، نسخه کلکسیونی و نسخه الیت. این نسخه‌ها به شکل‌های مختلف می‌توانند گیمرها را تحت تاثیر قرار دهند.

نسخه کلکسیونی لست اف اس 2 شامل یک مجسمه ۱۲ اینچی از شخصیت الی می‌شود. همچنین یک دست بند در اندازه واقعی هم در این نسخه قرار گرفته است. بازی هم در استیل بوک قرار گرفته است. یک کتابچه ۴۸ صفحه‌ای که شامل تصاویر هنری بازی می‌شود در این مجموعه قرار گرفته است. شش پین مختلف از المان‌های مختلف بازی را در نسخه کلکسیونی مشاهده خواهید کرد. پنج برچسب هم در این مجموعه قرار گرفته است. نسخه کلکسیونی شامل کدی برای دانلود یک سری محتوای دیجیتالی شامل تم داینامیک برای پلی‌استیشن و ۶ آواتار مختلف برای PSN می‌شود. همچنین با این کد به موسیقی‌های بازی و نسخه دیجیتالی کتابچه بازی دسترسی خواهید داشت.

در نسخه الیت تمام آیتم‌های نسخه کلکسیونی قرار گرفته است. با این حال این نسخه شامل یک کوله پشتی در اندازه واقعی هم می‌شود. همچنین موسیقی‌های بازی روی یک صفحه گرامافون قرار گرفته‌اند. آیتم‌هایی هم که در نسخه اسپشیال ادیشن بازی وجود دارند در این نسخه قرار گرفته‌ است.

برای افرادی که دوست دارند بازی را دیجیتالی داشته باشد، نسخه دیجیتال دلوکس معرفی شده است. این نسخه شامل تمام آیتم‌های دیجیتالی‌ای می‌شود که در بالا به آن اشاره کردیم. با پیش خرید هر کدام از نسخه‌های زیر از فروشگاه پلی‌استیشن هم آواتار بازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین با پیش خرید بازی یک سری آیتم‌ هم در بازی دریافت می‌کنید. این آیتم‌ها شامل افزایش ظرفیت خشاب و باز شدن حالت ساخت و ساز دستی وسایل مختلف در بازی می‌شود.

همچنین مشخص شد که امروز گروهی از خبرنگاران در سرتاسر دنیا می‌توانند سه ساعت از بازی را تجربه کنند. به همین دلیل احتمالا در روزهای آینده خبرهای بیشتری هم از بازی خواهید شنید. فردا می‌توانید شاهد نظرات مختلف درباره این بازی باشید. در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر جدید بازی The Last of Us 2 را ببینید:


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید