شرکت Private Division و استودیوی بازی‌سازی Obsidian Entertainment تریلر Come to Halcyon بازی The Outer Worlds را منتشر کردند. در تریلر Come to Halcyon بازی The Outer Worlds با قسمت‌های جالبی از بازی آشنا می‌شوید. این تریلر به زندگی در کلونی Halcyon اشاره می‌کند و بخش‌های مختلف این کلونی را نشان می‌دهد و حتی قسمت‌های خطرناک آن هم مشخص می‌شود.

تریلر Come to Halcyon بازی The Outer Worlds

تریلر Come to Halcyon بازی The Outer Worlds آنقدر جذاب است که شاید بخواهید به واسطه آن بازی را خریداری کنید. بازی The Outer World یک بازی نقش‌آفرینی است که توسط سازندگان بازی Fallout New Vegas و Fallout 1 ساخته شده است. این بازی قرار است در تاریخ سوم آبان‌ماه برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، کامپیوترهای شخصی و حتی نینتندو سوییچ راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر Come to Halcyon را مشاهده کنید.

استودیوی Obsidian Entertainment سازنده این بازی توسط مایکروسافت خریداری شد. به همین دلیل، این بازی از همان روز هم روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس منتشر خواهد شد.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید