شرکت یوبی‌سافت و استودیوی Ubisoft Blue Byte اعلام کردند که بازی The Settlers با تاخیر روبه‌رو شده است. این بازی که قرار بود در پاییز سال ۲۰۱۹ راهی بازار شود، در سال ۲۰۲۰ در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. مجموعه بازی‌های The Settlers نزدیک به ۲۵ سال است راهی بازار شده‌اند. حالا بازی ویدیویی The Settlers می‌خواهد تجربه‌ای جدید را به بازیکنان منتقل کند. این بازی زیر نظر «والکر ورتیچ» سازنده اصلی The Settlers ساخته می‌شود و قرار است برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود.  در این بازی بازیکنان می‌توانند سرزمین‌های مختلف را کشف کنند و به جزیره‌های جدیدتر بروند و تمدن خود را شکل دهند.

بازی The Settlers

این عنوان استراتژی جدید سعی کرده است با در نظر گرفتن المان‌های گذشته، تجربه جدیدی از سبک استراتژی را به مخاطب انتقال دهد. مکانیک‌های جدیدی برای گیم‌پلی طراحی شده و سیستم جدید جمع‌آوری غذا هم نقش مهمی در گیم‌پلی ایفا می‌کند. این عنوان را می‌شود به صورت آنلاین هم تجربه کرد. قسمت جدید با موتور Snowdrop ساخته شده است و به همین دلیل، گرافیک بسیار خوبی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر The Settlers را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید