به نظر می‌رسد که فروش Sims به رکورد قابل‌توجهی رسیده است. بر اساس اطلاعاتی که از طرف الکترونیک آرتز منتشر شده، فروش مجموعه بازی‌های Sims هم‌اکنون به ۵ میلیارد دلار رسیده است. شرکت EA در بخشی از گزارش مالی خود به آمار جالبی درباره فروش برخی از بازی‌های خود اشاره کرده است.

این شرکت به این موضوع اشاره کرد که بازی Apex Legends هم‌اکنون بیش از ۷۰ میلیون بازیکن در سرتاسر دنیا دارد و فروش بازی The Sims 4 هم بسیار خوب بوده است. بازی The Sims 4 هرماه با افزایش ۴۰ درصدی بازیکنان مواجه می‌شود.

اولین نسخه از مجموعه Sims در سال ۲۰۰۰ راهی بازار شد. از آن سال تاکنون این بازی با فروش ۵ میلیارد دلار در سرتاسر دنیا مواجه شده است.

بازی The Sims هم‌اکنون به یک پدیده فرهنگی در دنیا تبدیل شده است. شرکت الکترونیک آرتز هم همیشه سعی می‌کند بسته‌های الحاقی جدیدی برای این بازی منتشر کند. جدیدترین بسته الحاقی بازی چند روز دیگر برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. همچنین این مجموعه بازی‌ها از ماه آینده روی شبکه استیم هم منتشر خواهند شد و قطعا مخاطب بیشتری کسب می‌کنند.


منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید