نینتندو در نمایشگاه E3 2019 اعلام کرد که بازی The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود. این بازی نقش آفرینی در سال ۲۰۱۵ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود.

بازی The Witcher 3 بیش از ۸۰۰ جایزه و ۲۵۰ جایزه بهترین بازی سال دریافت کرده است. این بازی نقش آفرینی فانتزی، بازیکنان را در نقش شخصیتی به نام گرالت قرار می‌دهد. بازی The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ شامل تمام DLCهای عرضه شده برای این عنوان هم می شود و بیش از ۱۵۰ ساعت گیم‌پلی را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد.

The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ

سازندگان بازی اعلام‌ کرده‌اند که حجم بازی برای کنسول نینتندو سوییچ نزدیک به ۳۲ گیگابایت خواهد بود و به همین دلیل، این بازی به همراه یک کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی راهی بازار می‌شود. حتی کیفیت اجرای بازی هم مشخص شد. این بازی زمانی که سوییچ روی داک مخصوص قرار داشته باشد، با کیفیت 720p اجرا می‌شود و زمانی که روی حالت کنسول دستی باشد کیفیت آن تا 540p کاهش پیدا می‌کند. باید به این موضوع اشاره کنیم که نسخه سوییچ از سیو دیگر پلتفرم‌ها پشتیبانی نمی‌کند و کاربران نمی‌توانند سیو خود را از کامپیوتر یا کنسول‌های دیگر به نسخه سوییچ انتقال دهند.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید