تیم ولیتس چند وقت پیش اعلام کرد که استودیوی id Software را ترک می‌کند. حالا مشخص شد که این مرد کهنه‌کار صنعت ویدیو گیم به ناشر بازی World War Z پیوسته است و در سمت CCO یا مدیر ارشد خلاقیت فعالیت خواهد کرد. ولیتس اعلام کرد که از تاریخ یک آگوست به شرکت Saber Interactive ناشر بازی World War Z پیوسته است. او پنج استودیویی که با این شرکت همکاری می‌کنند را رهبری خواهد کرد.

ناشر بازی World War Z

ویلیتس ۲۴ سال بود در استودیوی id Software فعالیت کرد و از ماه گذشته این استودیو را ترک کرد. ویلیتس درباره حضور خو در شرکت ناشر بازی World War Z گفت:

سرعت عمل تیم‌های کوچک و فرصت ساخت ایده‌های جدید در زمان کمک چیزی است که هیچ‌وقت هیجانش را از دست نمی‌دهد. من هیچ‌چیز بدی از بتسدا نمی‌گویم و آن‌‌ها را خیلی دوست دارم؛ اما تیم‌های کوچک بسیار هیجان‌انگیز و بامزه هستند. وقتی کسی ایده خوبی دارد، سریع آن را عملی می‌کنند. اگر هم ایده جواب ندهد، سریع به سمت چیز دیگری می‌روند.

شرکت Saber Interactive ناشر بازی World of War Z پنج استودیوی در سرتاسر دنیا دارد و ۵۰۰ نفر در این استودیوها کار می‌کنند. با این حال ویلیتس در این شرکت ارتباط نزدیک‌تری با شرکت‌های مستقل خواهد داشت. او به این موضوع اشاره کرد که حتی روی سبک جدیدی هم کار می‌کند.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید