بعد از سال‌ها هنوز مشخص نیست که فیلم آنچارتد توسط چه کسی ساخته می‌شود. بر اساس گزارشی که سایت Deadline منتشر کرده، «تراویس نایت» به این پروژه اضافه شده است و به نظر می‌رسد که کارگردان آنچارتد خواهد بود. تراویس نایت قبلا فیلم «بامبلبی» را ساخته بود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فیلم آنچارتد را هم می‌سازد.

کارگردان آنچارتد در حالی مشخص شد که ماه گذشته کارگردان قبلی، این پروژه را ترک کرد و دوباره ساخت این فیلم به تاخیر افتاد. قبلا هم قرار بود افرادی مانند «شاون لوی»، «ست گوردون»، «نیل برگر» و «دیوید او. راسل» این فیلم را بسازند. حتی چندین باری هم نویسنده فیلم‌نامه تغییر کرد.

کارگردان آنچارتد

در فیلم Uncharted قرار است «تام هالند» بازیگر «مرد عنکبوتی» حضور داشته باشد. او نقش «نیتن دریک» قهرمان مجموعه بازی‌های آنچارتد را بازی خواهد کرد. در حالی که روند فیلم‌برداری شروع نشده، گفته شده فیلم Uncharted در اواخر پاییز سال ۲۰۲۰ راهی سینما می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری درباره داستان و سایر هنرپیشه‌های فیلم مشخص نشده است.

امیدواریم که این کارگردان بتواند پروژه فیلم Uncharted را به سرانجام برساند و فیلم خوبی را هم راهی بازار کند.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید