در دنیای بازی‌های موبایل، اغلب درباره ژانرهای مختلف صحبت می‌شود؛ بهترین بازی‌های اندروید با ژانر نقش‌آفرینی (RPGs)، بهترین بازی های شوتر، بهترین بازی های استراتژیک. اما نکته جالب در مورد بازی های چند نفره این است که می‌توان تمام ژانرها را در آن‌ها ترسیم کرد.

ناگفته نماند اشکال مختلفی از بازی های چند نفره وجود دارد؛ بازی‌ها با گوشی مشترک، بازی‌ها با چند گوشی و به صورت محلی و چندنفره آنلاین. می‌توان برای هر کدام از این‌ها یک مقاله جدا نوشت. اما ما کار شما را راحت کردیم و مجموعه با ارزشی از بهترین بازی های چند نفره اندروید را انتخاب کردیم. با ما همراه باشید!

بهترین بازی های چند نفره اندروید

Guns of Boom

بازی های چندنفره اندروید - 1

ژانر: شوتر اول شخص

اگر به دنبال یک بازی شوتر اول شخص موبایلی هستید، یک بازی جذاب وجود دارد که جزو بهترین بازی های چند نفره اندروید است. بازی Guns of Boom ساده‌ترین کنترل‌ها، جذاب‌ترین نقشه‌ها و رضایت‌بخش‌ترین اسلحه‌ها را دارد. خبر خوب دیگر اینکه این بازی به خوبی روی تمام سخت‌افزارهای اندرویدی اجرا می‌شود.

Hearthstone

بازی های چندنفره اندروید - 2

ژانر: مبارزه‌ای/کارتی، نقش‌آفرینی، استراتژی

بازی Hearthstone یکی از بازی های چند نفره اندروید و یک بازی پذیرفته‌شده در تمام پلتفرم‌هاست. اما این بازی فراتر از یک بازی کارتی چندنفره عالی است. این بازی از شما دعوت می‌کند در جریان مداوم نبردهای تاکتیکی علیه مخالفان زندگی واقعی شرکت کنید.

Clash Royale

بازی های چندنفره اندروید - 3

بازی Clash Royale تمام تنظیمات و قوانین بازی‌های آنلاین موبایل را تغییر داد. این بازی مسابقات و جنگ‌هایی کاملا استراتژیک را در زمان واقعی و به صورت زنده ارائه می‌کند و ممکن است چندین دقیقه به طول بیانجامد. این بازی یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید است و کمی هم سبک MOBA (میدان جنگ چندنفره آنلاین) و کمی بازی کارتی مبارزه‌ای را هم در خود دارد. اما کسانی که این بازی را تجربه کردند، از آن به عنوان یک بازی درخشان و ماندگار یاد خواهند کرد.

The Battle of Polytopia

بازی های چندنفره اندروید - 4

ژانر: استراتژی

بازی Polytopia یکی از بازی های چند نفره اندروید و یک بازی درخشان و موفق سبک استراتژی است. در این بازی باید کشف کنید، گسترش دهید، بهره‌برداری کنید. ویژگی‌های این بازی آن را به یک تجربه چندنفره استراتژیک آنلاین تبدیل کرده است که لحظات خارق‌العاده و پرتنشی را تجربه خواهید کرد.

Vainglory

بازی های چندنفره اندروید - 4بازی های چندنفره اندروید - 5

ژانر: اکشن، چندنفره، MOBA

یکی دیگر از بازی های چند نفره اندروید ، بازی Vainglory، بزرگ‌ترین بازی MOBA در موبایل است و نسبت به Call of Champions، جانوری سخت‌جان است. با این حال، بدان معنی است که برای موفقیت در این بازی باید مهارت کافی داشته باشید و در رقابت‌های آنلاین تمام تلاش خود را بکنید.

Dreii

بازی های چندنفره اندروید - 6

ژانر: چندنفره، معمایی

کاملا مطمئن نیستیم بازی Dreii را چطور دسته‌بندی کنیم. با این حال می‌توان گفت یکی از بازی های چند نفره اندروید با سبک معمایی و همکاری است. باید با استفاده از کمی مهارت و خلاقیت، دسته‌ای از اشکال را به موقعیت‌های مشخص شده بکشید، اما در بسیاری موارد به کمک افراد غریبه در حال گذر نیاز دارید.

Spaceteam

بازی های چندنفره اندروید - 7

ژانر: چندنفره

در این قسمت برای اینکه چیزی کاملا متفاوت را معرفی کنیم، گزینه Spaceteam را انتخاب کردیم که برای بازی به چهار دستگاه اندرویدی متصل به بلوتوث نیاز دارید تا پنل‌های کنترل (که اغلب ناقص هستند) یک سفینه فضایی را مدیریت کنید. شما و سه نفر از دوستانتان می‌توانید برای جلوگیری از فاجعه با هم همکاری کنید و در مدیریت شرایط در یکی از بازی های چند نفره اندروید با هم هماهنگ باشید.

Death Squared

بازی های چندنفره اندروید - 8

بازی Death Squared یک بازی معمایی سه‌بعدی است که برای همکاری و تعاون طراحی شده است. در یکی از بازی های چند نفره اندروید دو نفر با هم بازی می‌کنند، یک نفر کنترل بلوک آبی رنگ و دیگری کنترل بلوک قرمز رنگ را بر عهده دارند و در برابر خطرات از خودشان محافظت می‌کنند.

Clash of Clans

بازی های چندنفره اندروید - 9

ژانر: استراتژی، دفاع از قلعه

احتمالا همه شما اسم بازی Clash of Clans به گوشتان خورده و شاید خیلی از شما هم تجربه بازی با آن را داشته باشید. عده زیادی فکر می‌کردند این بازی یک شهرسازی عادی است. اما این بازی در واقع یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید و iOS است. میدان مبارزه، کمک کردن به دیگران و شرکت در نبردهای تیمی آن را به یک بازی جذاب و ماندگار تبدیل کرده است.

Battle Bay

بازی های چندنفره اندروید - 10

تیمی که بازی Angry Birds را برای شما به ارمغان آورد، این بار بازی Battle Bay یکی از بازی های چند نفره اندروید را با ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد عرضه کرده است. یک بازی شوتر سه‌بعدی رقابتی که در دریاهای آزاد اتفاق میفتد.

PUBG Mobile

بازی های چندنفره اندروید - 11

ژانر: اکشن، چندنفره، شوتر

یکی دیگر از بازی های چند نفره اندروید که شوق بازی های Battle Royale یا «میدان نبرد» را از کامپیوترها و کنسول‌ها به گوشی‌های موبایل آورد و به آرمان‌ها و اعتقاداتش پایبند بود. فرقی نمی‌کند به تنهایی در حال پرواز باشید یا با گروهی چهارنفره شات‌گان به دست به سمت دشمن حمله کنید، بازی پابجی موبایل یک گزینه شوتر چندنفره فوق‌العاده است.

Antihero

بازی های چندنفره اندروید - 12

بازی Antihero یکی از روان‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های رومیزی دیجیتالی در تلفن همراه است. این بازی به صورت محلی و یا به صورت آنلاین و PvP قابل بازی است و به همین دلیل می‌توان آن را در فهرست بازی های چند نفره اندروید هم قرار داد.

Chess Rush

بازی های چندنفره اندروید - 13

شرکت Tencent سبک Auto Chess را با Turbo Mode ترکیب و یکی از بازی های چند نفره اندروید را طراحی کرده است که گیم‌پلی مناسب با موبایل داشته باشد. در این بازی همکاری و تجربه چندنفره فوق‌العاده‌ای خواهید داشت.

Touchdowners

بازی های چندنفره اندروید - 14

شرکت Colin Lane چیزی شبیه به فوتبال آمریکایی را به صورت دوبعدی طراحی کرده و یک تفریح جالب خلق کرده است و به طور رسمی به عنوان یکی از بازی های چند نفره محلی معرفی شده و یکی از بازی های چند نفره اندروید است که طرفداران زیادی دارد.

ARK: Survival Evolved

بازی های چندنفره اندروید - 15

بازی بقای اول شخص محبوب، کم و بیش بی‌عیب و نقص از کنسول‌ها و کامپیوترها به گوشی‌های موبایل راه یافت. این اتفاق به عقیده عده‌ای نابخشودنی است، اما به عنوان یکی از بازی های چند نفره اندروید شایان توجه و ارزشمند است.

(Call of Duty Mobile (2019

بازی های چندنفره اندروید - 16

ژانر: شوتر

عده کمی از مردم انتظار داشتند Call of Duty: Mobile مثل نسخه اصلی جذاب و کامل باشد. اما معلوم شد همه چیز دقیقا همان‌طور است که باید باشد؛ یک بازی شوتر اول شخص با گیم‌پلی روان، کنترل‌های لمسی و مولفه‌های بازی های چند نفره اندروید و iOS که به این راحتی‌ها نمی‌شود به آن ایرادی گرفت و آن را دوست نداشت.

Fortnite Battle Royale

بازی های چندنفره اندروید - 17

ژانر: اکشن، شوتر

مطمئنیم همه شما بازی Fortnite را می‌شناسید و درباره آن می‌دانید. این بازی Battle Royale یا «میدان نبرد» است. چیزی که درباره این بازی شگفت‌انگیز است، زیبایی عرصه چندنفره این بازی و گیم‌پلی آن روی موبایل است. بدون شک یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید همین گزینه است.

AXE.IO

بازی های چندنفره اندروید - 18

تعداد زیادی از بازی‌های .io در اپ استور اپل و گوگل پلی وجود دارند. اما تعدادی کمی از آن‌ها به اندازه AXE.IO زیبا و روان ساخته شده‌اند. جنگجوی وایکینگی خود را در یک عرصه مبارزه و جنگاوری هدایت کنید، تبرها را به سمت بازیکنان دیگر پرتاب و یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید و iOS را تجربه کنید.

Badland Brawl

بازی های چندنفره اندروید - 19

تصور کنید Clash Royale و Angry Birds فرزندی داشته باشند، یک بچه واقعا زیبا و دوست‌داشتنی! دوستان و گیمرهای عزیز، بازی Badland Brawl با ترکیب سبک استراتژی و کژوال، یک بازی چندنفره با حرکات فیزیکی و یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید است.

Mucho Party

بازی های چندنفره اندروید - 20

ژانر: مسابقه‌ای، چندنفره، مینی‌گیم

اگر می‌خواهید یکی از بازی های چند نفره اندروید با گوشی مشترک بسازید، باید دقیقا کارهایی را بکنید که سازندگان Mucho Party انجام داده‌اند. این بازی یک مینی‌گیم فرد در برابر فرد است که از صفحه لمسی گوشی استفاده می‌کند و باعث می‌شود در دنیای واقعی هم با حریف خود بجنگید.

Kings and Assassins

بازی های چندنفره اندروید - 21

ژانر: کارتی، رومیزی، چندنفره

یکی دیگر از بازی های چند نفره اندروید ، بازی Kings and Assassins است و یک بازی رومیزی است که با ساختار نامتقارن و بی‌نظیرش، گیم‌پلی موش و گربه بازی دارد.

The Dresden Files

بازی های چندنفره اندروید - 22

اگر تک‌نفره بازی کنید، بازی The Dresden Files یک بازی اقتباسی از بازی‌های کارتی و رومیزی است. اگر با دیگران بازی کنید، یکی از بازی های چند نفره اندروید و یک شورش مطلق است، چرا که هر کدام از گیمرها در نقش یک کارآگاه هستند و برای حل یک پرونده با هم کار می‌کنند.

Paladins Strike

بازی های چندنفره اندروید - 23

ژانر: چندنفره، شوتر، MOBA

بازی Vainglory در این بازی چند نفره آنلاین جذاب با Overwatch ملاقات می‌کند. به نظر می‌رسد این بازی یک MOBA کلاسیک باشد، اما شوتر مستقیم و تیراندازهای دوقلو در بازی Paladins Strike باعث می‌شود هیجان بیشتری را تجربه کنید.

Mario Kart Tour

بازی های چندنفره اندروید - 24

ژانر: مسابقه‌ای

بازی Mario Kart یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید و پلتفرم‌های دیگر است. در حالی که Mario Kart Tour بهترین نسخه این مجموعه بازی‌ها نیست، اما کیفیت و توجه به طراحی بازی قابل توجه است.

Minecraft – Pocket Edition

بازی های چندنفره اندروید - 25

ژانر: ماجراجویی، تمرین مغز

بازی Minecraft را به صورت تک‌نفره هم می‌توانید بازی کنید. اما روح بازی در همکاری خلاقانه نهفته است و ملحق شدن به سایر بازیکنان برای ساخت چیزی شگفت‌انگیز و جذاب، این بازی را به یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید تبدیل کرده است.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید