بالاخره تاریخ عرضه Trine 4 مشخص شد. بازی Trine 4: The Nightmare Prince در تاریخ ۱۶ مهرماه راهی بازار می‌شود. با مشخص شدن تاریخ عرضه Trine 4 تریلر جدیدی هم از این بازی به نمایش درآمد.

امروز استودیوی بازی‌سازی Frozenbyte  با اعلام تاریخ عرضه Trine 4 به این موضوع اشاره کرد که بازی Trine: Ultimate Collection هم در همان تاریخ راهی بازار می‌شود. هر دو بازی Trine 4 و Trine: Ultimate Collection برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شوند.

همان‌طور که گفتیم گیم‌پلی بازی Trine 4 هم منتشر شده است. در تریلر جدید این بازی می‌توانید روند چهارنفره بازی کردن این عنوان را مشاهده کنید. این تریلر به قدرت هر کدام از شخصیت‌ها و استفاده آن‌ها در حالت چندنفره اشاره می‌کند. بازی از سیستم جدیدی برای گیم‌پلی استفاده می‌کند. المان‌های اکشن و معمایی در بازی همچنان وجود دارند.

بازی Trine: Ultimate Collection هم شامل قسمت‌های قبلی این مجموعه بازی‌ها می‌شود و اگر تا این لحظه قسمت‌های قبلی را بازی نکرده‌اید، این نسخه برای شما مناسب خواهد بود. این نسخه شامل بازی‌های Trine Enchanted Edition ،Trine 2: Complete Story ،Trine 3: The Artifacts of Power و Trine 4: The Nightmare Prince می‌شود.

بازی Trine: Ultimate Collection شامل آیتم‌های زیر می‌شود:

  • قسمت اول تا چهارم Trine
  • کد دانلود موسیقی‌های این مجموعه بازی‌ها
  • کتاب هنری دیجیتالی نسخه چهارم
  • تصویر روی جلد بازی به صورت دو رو
  • نقشه فیزیکی محیط Trine 4

بازی Trine 4 هم با آیتم‌های زیر راهی بازار می‌شود:

  • دیسک فیزیکی بازی
  • نقشه فیزیکی محیط   Trine 4
منبعAll Games Delta
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید