استودیوی جدید یوبی سافت در شهر «دانانگ» کشور «ویتنام» تاسیس شد. بر اساس اطلاعات منتشرشده، این استودیوی جدید یوبی سافت برای ساخت بازی‌‌های موبایل در منطقه آسیا تاسیس شده است. تمرکز استودیوی جدید یوبی سافت روی استفاده از HTML 5 و شبکه‌های اجتماعی خواهد بود و همکاری جدیدی را هم با سایر استودیوهای یوبی‌سافت که بازی موبایل می‌سازند، خواهد داشت. این استودیو قصد دارد در طول سه سال آینده، ۱۰۰ نفر نیرو جذب کند.

یوبی‌سافت با انستیتوها و دانشگاه‌های مختلف در ویتنام صحبت کرده است تا بتواند در این کشور استودیوی بازی‌سازی تأسیس کند. این شرکت، قبلا هم در کشورهای چین و هند هم استودیوی بازی‌سازی داشت. رییس استودیوی تازه تأسیس یوبی‌سافت به این موضوع اشاره کرده که:

دانانگ یک شهر بسیار پیشرفته و روبه رشد است که شرایط زندگی در آن هرروز بهتر می‌شود و اکوسیستم تکنولوژی آن هرروز پیشرفت می‌کند. یوبی‌سافت با تأسیس استودیو جدید در این شهر می‌تواند از تجربیات افراد مختلف استفاده کند و حتی استعدادهای بین‌المللی را به این شهر بیاورد.

یوبی‌سافت بیشتر به‌واسطه ساخت بازی‌های بزرگ برای کنسول‌های بازی و کامپیوترهای شخصی شناخته می‌شود. البته این شرکت بازی‌های موبایل مختلفی هم راهی بازار کرده است. جدیدترین بازی این شرکت که تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شود Ghost Recon Breakpoint نام دارد. این شرکت چند وقت پیش سرویس حق اشتراکی یوپلی پلاس را هم معرفی کرده بود.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید