شرکت Paradox Interactive و استودیوی بازی‌سازی Hardsuit Labs تریلر Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را منتشر کردند. تریلری که به مناسبت نمایشگاه گیمزکام منتشر شد و قابلیت RTX را روی نسخه کامپیوترهای شخصی بازی نشان می‌دهد.

تریلر Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

در تریلر Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 مشخص می‌شود که این بازی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۰ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود. این بازی یک عنوان نقش آفرینی است که در دنیایی بسیار تاریک اتفاق می‌افتد. بازیکنان در این بازی در نقش یک خون‌آشام قرار می‌گیرند که قدرت‌های بسیار زیادی دارد. بازیکنان باید یک رابطه پیچیده میان نیاز خود به خون و ایجاد ارتباط با انسان‌ها برقرار کنند. در این بازی حتی اتفاقات مختلفی رخ خواهد داد و با چالش‌های مختلفی از طرف جامعه خون آشام‌ها مواجه می‌شوید. بازیکنان مجاز هستند که انتخاب‌های مختلفی انجام دهند. انتخاب‌هایی که روی روند بازی تاثیرگذار خواهند بود. بازی در شهر سیاتل رخ می‌دهد؛ شهری که به وسیله خون آشام‌ها کنترل می‌شود. در این بازی گروه‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام آن‌ها داستان خاص خود را دنبال می‌کنند. دنیای بازی هم شما را با توجه به گروهی که انتخاب کرده‌اید، قضاوت می‌کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را مشاهده کنید:

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید