یوبی‌سافت تریلر جدید Watch Dogs Legion را منتشر کرد. تریلر جدید Watch Dogs Legion با نام Welcome to the Resistance در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته و به معرفی شخصیت‌هایی می‌پردازد که در بازی امکان کنترل آن‌ها را خواهید داشت.

تریلر جدید Watch Dogs Legion

یوبی‌سافت درباره تریلر جدید Watch Dogs Legion می‌گوید:

زمان آن فرا رسیده که لندن را پس بگیرید. شما در این شهر باید افرادی جدیدی را به گروه مقاومت اضافه کنید. مردم در این شهر با فساد مبارزه می‌کنند و هر کسی می‌تواند به یکی از اعضای گروه مقاومت تبدیل شود. هر کدام از مردم شهر یک ویژگی خاص دارند و برای کار کردن با یکسری تکنولوژی خاص مناسب خواهند بود. از یک مامور سابق MI6 گرفته تا یک ورزشکار یا حتی یک هکر حرفه‌ای می‌توانند یکی از اعضای گروه مقاومت باشند. هر کسی را که فکر کنید می‌تواند قهرمان بازی باشد. همه مردم سرگذشت خاص خود را دارند و یکسری هدف خاص را دنبال می‌کنند. می‌توانید تمام شخصیت‌‌های بازی را شخصی‌سازی کنید و ظاهر آن‌ها را به شکلی که می‌خواهید دربیاورید. سیستم مبارزه‌ها کاملا از نو طراحی شده و کلی سلاح جدید هم در اختیار گیمرها قرار گرفته است. اگر با شخصیتی که انتخاب کرده‌اید، خوب بازی نکنید احتمال دارد که برای همیشه کشته شوید و دیگر نتوانید با او بازی کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید Watch Dogs: Legion را مشاهده کنید. این بازی در زمستان امسال برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید