عروسک آنابل در موزه کدام کشور است

موزه اسرارآمیز اوکالت متعلق به خانواده «وارن» یا The Warrens Occult Museum قدیمی‌ترین و تنها موزه در نوع خودش است. اگر از طرفداران فیلم‌ها و داستان‌های واقعی ترسناک هستید و اگر نمی‌دانید عروسک آنابل در کدام کشور است باید بگوییم در این موزه است! این موزه مشهور از سراسر جهان هزاران بازدیدکننده را به سمت خود جذب کرده است. هر وجب از این موزه بزرگترین مجموعه آثار خیالی و تسخیرشده را در خود جای داده است. اشیایی که در این موزه قرار دارند برای خطرناک‌ترین و شیطانی‌ترین اعمال در جهان استفاده شده‌اند. لمس یکی از این اشیا، خلاف قانون است و مثل زیر پا گذاشتن چیزی مقدس و حرام کردن نعمت است. می‌پرسید این موزه چه اهمیتی دارد؟ با گیکیطور همراه باشید.

در این موزه می‌توانید سایه عروسکی را ببینید که می‌تواند شب‌ها به خوابتان بیاید و قلبتان از ترس بایستد! بت شیطانی را ببینید که در اعماق جنگل‌های کانکتیکات پیدا شد، آینه کانجورینگ مورد استفاده برای احضار روح هم در همین موزه قرار دارد، در این موزه تابوت مورد استفاده یک خون‌آشام مدرن را خواهید دید، عروسک آنابل را ببینید که یک عروسک کهنه و قدیمی است و باعث مرگ یک مرد جوان شده و به افرادی که روزی او را مسخره کرده بودند حمله‌های شدید و وحشیانه‌ای کرده بود؛ این موزه همان جایی است که به جواب سوالتان که عروسک آنابل در کدام کشور است می‌رسید. همچنین ماسک‌هایی که برای پروژه شیطان استفاده می‌شدند در این موزه قرار دارند. سنگ قبر کودکی که در اعمال شیطانی استفاده شده است و یک ارگ (Organ) معروف که خود به خود می‌نوازد. در ادامه درباره عروسک آنابل و داستان او بیشتر بدانید.

یکی از معروف‌ترین اشیای قدیمی در این موزه نفرین‌شده، عروسک آنابل است که در معرض دید عموم قرار گرفته است. داستان آنابل که سال‌هاست دهان به دهان می‌چرخد، این موضوع را بیان می‌کند که آنابل مسئول مرگ فردی است که به او دست زده و با او در تماس بوده است. هم‌چنین گفته می‌شود این عروسک سینه یک مرد بالغ را چندین بار چنگ زده و شکافته است. او ماه‌ها خانواده‌ای را ترساند تا اینکه خانواده «وارن» و یک کشیش اسقف فراخوانده شدند تا اقدامات لازم را برای از بین بردن آلودگی‌ها و قدرت‌های شیطانی این عروسک انجام دهند. اگرچه عروسک آنابل بارها تطهیر شد، اما اعتقاد بر این است که هنوز هم مقداری انرژی به این عروسک متصل است.

در نهایت برای اینکه دقیقا بگوییم عروسک آنابل در کدام کشور است باید بگوییم این عروسک در موزه اسرار‌آمیز وارن‌ها واقع در شهر کانکتیکات آمریکاست که سال‌ها ده‌ها و شاید صدها نفر از آن‌جا بازدید می‌کند.

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، عاشق فناوری و هر چیزی که تو این حوزه قرار می‌گیره. طرفدار دو آتیشه برند اپل و عاشق نوشتن درباره محصولات و تولیدات جدید در حوزه تکنولوژی. تولید محتوا و زبان انگلیسی دو تا از علایق زندگیشه و از این کار لذت می‌بره.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید