شرکت بلیزارد در جریان همایش بلیزکان 2019 بازی World of Warcraft: Shadowlands را معرفی کرد. دشمن اصلی که بازیکنان در این بازی با آن روبه‌رو می‌شوند Sylvanas Windrunner نام دارد. از ویژگی‌های بازی World of Warcraft: Shadowlands می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برای اولین‌بار در دنیای مجموعه بازی‌های World of Warcraft بازیکنان به سرزمین مردگان خواهند رفت. سرزمین مردگان در این بازی شامل پنج قسمت مختلف می‌شود که Bastion ،Maldraxxus ،Ardenwald ،Revendreath و Maw نام دارند. همچنین سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که سیستم لول‌آپ شدن قهرمان‌ها بسیار تغییر کرده است و آن‌ها یک سیستم جدید را در بازی قرار داده‌اند.

شرکت بلیزارد به این موضوع اشاره کرده که بازی World of Warcraft: Shadowlands تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۰ راهی بازار خواهد شد. با این حال بازیکنان می‌توانند نسخه استاندارد این بازی را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار از هم‌اکنون پیش‌خرید کنند. دو نسخه دیگر هم برای بازی در نظر گرفته شده است. یک نسخه Heroic Edition نام دارد که با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار راهی بازار می‌شود. این نسخه بازیکنان را به لول ۱۲۰ می‌رساند و یک‌سری آیتم بیشتر در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

نسخه بعدی بازی هم Epic Edition نام دارد که با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. این نسخه شامل یک حیوان خانگی به نام Anima Wyrmling و یک‌سری آیتم‌های ظاهری برای سلاح‌ها می‌شود.


منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید