«مایک ایبارا» معاون بخش ایکس باکس مایکروسافت را پس از ۲۰ سال ترک کرد. ایبارا در توییتر گفت:

بعد از ۲۰ سال حضور در مایکروسافت، زمان آن رسیده که یک ماجراجویی جدید را شروع کنم. حضور در تیم ایکس باکس سفر هیجان‌انگیزی بود و آینده ایکس باکس هم درخشان‌تر از همیشه است. با تشکر از همه در تیم ایکس باکس، این باعث افتخار من بود که با گروهی از بهترین‌ها کار کنم. به‌زودی خبرهای بیشتری از من می‌شنوید.

معاون بخش ایکس باکس مایکروسافت در توییت‌ها بعدی گفت:

می‌خواستم که از دنبال‌ کننده‌های گیمر خودم و طرفداران ایکس باکس تشکر کنم برای پشتیبانی بی‌نظیری که از من داشتند. امیدوارم که بتوانم شما را آنلاین ببینم.

مایک ایبارا در سال ۲۰۰۰ به مایکروسافت پیوست و کار خود را به عنوان یک مهندس روی پروژه ویندوز شروع کرد. در طول سال‌های بعد او به سمت‌های مدیریتی رسید و روی پروژه‌های مختلفی از جمله ویندوز 7، ایکس باکس لایو و استودیوهای بازی‌سازی مایکروسافت کار کرد. حضور او در مایکروسافت باعث شکل‌گیری بازی‌هایی مانند Gears of War ،Age of Empires و Sunset Overdrive شد. او در سال ۲۰۱۷ به معاون بخش ایکس باکس تبدیل شد و تمرکز خود را روی بخش‌های ایکس باکس لایو، ایکس باکس گیم پس و میکسر گذاشت. هنوز مشخص نشده که چه کسی جایگزین ایبارا می‌شود.

منبعGames Industry
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید