مایکروسافت یک دستیار دیگر هم به ایکس‌باکس وان اضافه کرد. به‌زودی دستیار گوگل برای ایکس باکس وان عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از گوگل اسیستنت روی کنسول مایکروسافت استفاده کنند. دستیار گوگل برای ایکس باکس فعلا در مراحل آزمایشی قرار دارد و فقط زبان انگلیسی را پشتیبانی می‌کند. گفته شده در پاییز امسال، افرادی بیشتری به دستیار گوگل برای ایکس باکس وان دسترسی خواهند داشت و زبان‌های بیشتری هم به این دستیار صوتی اضافه می‌شود.

با دستیار گوگل برای ایکس باکس وان می‌توانید صدا را کنترل کنید یا به‌راحتی از بازی اسکرین‌شات بگیرید. حتی می‌توانید نام آن را روی هر کنسول تغییر دهید تا اگر چند ایکس باکس در خانه دارید با مشکل مواجه نشوید.

دستیار گوگل در حالی برای ایکس باکس وان منتشر می‌شود که قبلا هم الکسا برای این کنسول عرضه شده بود. همچنین کورتانا هم روی این کنسول بازی فعال است و علاقه‌مندان می‌توانند از آن استفاده کنند. مایکروسافت قبلا گفته بود که قصد دارد شرایط استفاده از ایکس باکس را بهتر کند تا همه بتوانند به روش‌های مختلف با این کنسول کار کنند. فرمان صوتی حتی برای توان‌یاب‌ها هم بسیار کارامد خواهد بود.

مایکروسافت به تازگی دو باندل جدید هم برای ایکس باکس وان معرفی کرده است: یک باندل برای بازی Forza Horizon 4 و باندل بعدی هم برای بازی Star Wars: Jedi Fallen Order.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید