استودیوی The Initiative یکی از استودیوهای تازه تاسیس مایکروسافت است که سال گذشته از آن رونمایی شد. این استودیو هنوز در حال جذب نیرو و افراد حرفه‌ای را هم استخدام می‌کند. کارمندان استودیوی The Initiative در استودیوهای بزرگی کار کرده‌اند. بر اساس گزارش جدیدی که توسط سایت Video Game Chronicle منتشر شده، کارمندان استودیوی The Initiative بیشتر شده‌اند. در این گزارش گفته شده که «رایان دافین» سرپرست انیماتور های استودیوی Bioware، «رایان تروبریچ» یکی از هنرمندان بازی آنچارتد 4 و «شان اسلی‌بک» طراح بازی Apex: Legends و «جاستین والترز» طراح محیط بازی Doom سال ۲۰۱۶ به استودیوی The Initiative پیوسته‌اند.

کارمندان استودیوی بازی‌سازی The Initiative

لیست کارمندان استودیوی The Initiative هر روز افراد بیشتری را به خود می‌بیند. چند وقت پیش مشخص شد که «برایان وست‌گارد» یکی از سازندگان بازی God of War سال ۲۰۱۸ هم به این استودیوی اضافه شد. «درو ماری» یکی از سازنده‌های بازی Sunset Overdrive و «دنیل نیوبرگر» از بازی Rise of the Tomb Raider هم از اعضای این استودیوی هستند. در حال حاضر استودیوی The Initiative نزدیک به ۳۲ کارمند دارد.

در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ بود که مایکروسافت استودیوی The Initiative را معرفی کرد. این استودیوی مدتی پیش هم ویدیویی منتشر کرد که نشان می‌داد آن‌ها هنوز در مراحل اولیه ساخت استودیو و طراحی بازی جدید هستند. هنوز مشخص نیست که این استودیوی روی چه پروژه‌ای کار می‌کند و هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

منبعGameSpot
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید