شیائومی در حال آماده‌سازی حداقل دو گوشی هوشمند بوده که در سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی خواهند شد. اینطور که پیداست، شیائومی می ۱۰ (Xiaomi Mi 10) و می ۱۰ پرو (Xiaomi Mi 10 Pro) نام دو گوشی هوشمند جدید شیائومی خواهد بود. انتظار می‌رود هر دو گوشی با جدیدترین فناوری شارژ سریع توسط کمپانی چینی معرفی شوند و بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط یکی از افشاگران، به نظر می‌رسد باتری مدل پیشرفته ظرف مدت زمان ۳۵ دقیقه تکمیل خواهد شد.

بد نیست بدانید گوشی شیائومی می ۱۰ هم مجهز به فناوری شارژ سریع ۵۰ وات خواهد بود و در کنار هم احتمال پشتیبانی از شارژ وایرلس وجود دارد، اما هنوز قیمت آن تعیین نشده است. بر اساس اطلاعات موجود، شیائومی در حال کار روی فناوری موردنظر بوده و احتمالا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد فناوری شارژ وایرلس ۵۰ وات خواهیم بود.

شیائومی می 10 پرو-1

در اوایل سال جاری میلادی هم شاهد یک شارژر ۶۶ واتی بودیم که توسط مقامات چین تایید شد، اما یکی از مدیران شیائومی اعلام کرد هنوز تکمیل شدن آن برای عرضه همراه گوشی می ۱۰ پرو را نمی‌توان به صورت رسمی اعلام کرد. در حال حاضر اوپو رینو ایس دارای سریع‌ترین سرعت شارژ در میان گوشی‌های هوشمند است که در حدود ۶۵ وات می‌باشد؛ این فناوری می‌تواند یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را در مدت زمان ۲۸ دقیقه به صورت ۱۰۰ درصد شارژ کند.

منبعGsmarena
کارشناس نرم‌افزار و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، گیم و سئو با بیش از ۵ سال سابقه کار در زمینه تولید محتوای سئو محور و مسلط به زبان انگلیسی؛ تولید محتوا بخشی از زندگی من است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید