درآمدهای شیائومی برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ میلادی با ۶٫۶۳ میلیارد دلار را می‌توان بیشتر از هر زمان دیگری دانست، اما چگونگی دستیابی به آن جالب است. بخش‌های اینترنت اشیا و خانه هوشمند این شرکت توانستند نقش مهمی در رشد درآمد داشته باشند و این در حالی است که فروش گوشی‌های هوشمند با اندکی کاهش مواجه بوده است.

هنوز هم فروش گوشی‌های هوشمند با ثبت رکورد ۴٫۵۹ میلیارد دلار بخش عمده‌ای از درآمد شیائومی به حساب می‌آید، اما در حدود ۷٫۸ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. شیائومی چیزی در حدود ۳۲٫۱ میلیون گوشی را در سه ماهه سوم عرضه کرد و بد نیست بدانید توانسته جایگاه چهارم را در بازار جهانی به دست آورد.

درآمد شیائومی-2

دستگاه‌های IoT و سایر محصولات الکترونیکی توانستند ۲٫۲۲ میلیارد دلار از فروش و کل درآمد شیائومی را به خود اختصاص دهند که چیزی در حدود ۴۴٫۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده است. همچنین تلویزیون‌های هوشمند و لپ تاپ های شیائومی هم به تنهایی توانستند ۸۲۴ میلیون دلار، یعنی چیزی در حدود ۳۶٫۵ درصد رشد را تجربه کنند.

گسترش محصولات شیائومی در بازارهای جهانی فایده‌های زیادی برای آن داشته است؛ اینطور که پیداست، درآمدهای خارج از کشور این کمپانی چینی در سه ماهه سوم سال جاری میلادی با ۱۷٫۲ درصد رشد همراه بوده و تقریبا نیمی از کل گردش مالی را تشکیل می‌دهد.

سود خالص این شرکت برای ۹ ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی به چیزی در حدود ۱٫۳ میلیارد دلار رسیده که رشد ۳۷٫۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته میلادی نشان می‌دهد. در حقیقت سود ۱٫۳ میلیارد دلاری بیشتر از آن چیزی است که شیائومی توانسته در کل سال ۲۰۱۸ میلادی به دست آورد.

منبعGsmarena
کارشناس نرم‌افزار و علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، گیم و سئو با بیش از ۵ سال سابقه کار در زمینه تولید محتوای سئو محور و مسلط به زبان انگلیسی؛ تولید محتوا بخشی از زندگی من است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید