شرکت سگا قصد دارد دموی Yakuza Like a Dragon را راهی بازار کند. این خبر از سوی «ماسایوشی یوکویاما» تهیه‌کننده بازی تایید شده است. البته هنوز مشخص نشده که دموی Yakuza Like a Dragon در چه تاریخی راهی بازار می‌شود.

دموی Yakuza Like a Dragon نسخه به‌روزرسانی شده همان دمویی است که در نمایشگاه Tokyo Game Show به نمایش درآمد. گفته شده دموی این بازی می‌تواند سیستم مبارزه‌ها را با توجه به نسخه نهایی بازی در اختیار گیمرها قرار دهد.

بازی Yakuza Like a Dragon با سیستم گیم‌پلی کاملا جدیدی راهی بازار شده و کاملا با قسمت‌های قبلی متفاوت است. همچنین بازی محیط‌های بزرگ‌تری را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد و امکان انجام دادن کارهای بیشتری در بازی به وجود آمده است.

جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های یاکوزا در تاریخ ۲۶ دی‌ماه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن راهی بازار خواهد شد. سگا اعلام کرده که نسخه اروپایی و آمریکایی این بازی هم در سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود؛ اما هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است.


منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید