استودیوی بازی‌سازی CD Projekt Red پانزده دقیقه گیم پلی جدید سایبرپانک 2077 را منتشر کرد. این گیم پلی جدید سایبرپانک 2077 در قالب یک استریم زنده برای علاقه‌مندان پخش شد. گیم پلی جدید سایبرپانک 2077 چند ماه پیش، پشت درهای بسته در نمایشگاه E3 2019 به خبرنگاران نشان داده شده بود. با این حال این تریلر جدید، کوتاه شده نمایش E3 این بازی بود و بیشتر سعی می‌کند به بخش‌های کلیدی بازی اشاره کند.

گیم پلی جدید سایبرپانک 2077

در ۱۵ دقیقه گیم پلی جدید سایبرپانک 2077 به بخش‌های جدیدی از شهر «نایت سیتی» اشاره می‌شود. نایت سیتی، ۶ بخش بزرگ دارد که یکی از آن‌ها «پسیفیکا» نام دارد. همچنین برخی از گروه‌‌های خلافکاری بازی به همراه چند شیوه مختلف برای بازی کردن هم نشان داده شد. امکان شخصی‌سازی قهرمان‌بازی هم نقش مهمی در این بازی ایفا می‌کند. بازیکنان باید برای قهرمانی که خلق می‌کنند یک گذشته درست کنند که این موضوع در طول داستان بازی بسیار مهم است. در این ویدیو حتی به شخصیت «جانی سیلورهند» هم اشاره می‌شود. شخصیتی که در ذهن قهرمان اصلی بازی قرار دارد و نقش او را هم «کیانو ریوز» بازی می‌کند. البته گفته شد که در آینده اطلاعات بیشتری از این شخصیت منتشر می‌شود.

در ادامه می‌توانید گیم پلی جدید سایبرپانک 2077 را مشاهده کنید.

بازی سایبرپانک 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه سال آینده برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد. این بازی روی سرویس گوگل استادیا هم منتشر خواهد شد.

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید